"Meditace je cesta k lepšímu životu"


inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz


Kniha návštěv

Datum: 21.08.2018

Vložil: Evža

Titulek: Re: Letím vesmirem

Ahoj ja to vidim take. To same ornamenty cisla rovnice cizi pismena a je to dechberouci.

—————

Datum: 17.10.2017

Vložil: Naty

Titulek: Nepoznávám své tělo

Dobrý den,
měla bych otázku, která mě poslední dobou otravuje. Vždy když se dostanu do nějakého hlubšího stavu při meditaci mám pocit, že nejsem ve svém těle. Nemyslím to tak, že bych ho například opustila a dívala se na sebe, ale spíš jakoby mě v sobě dusilo tělo nějakého cizího člověka.... je pro mne vždy těžké se z tohoto stavu dostat. Zajímalo by mě co to znamená.
Děkuji

—————

Datum: 11.06.2017

Vložil: andulka

Titulek: meditace

dobry den ,zkusila jsem meditova,ale to co se mi stalo nedokazu to ani popsat ,ale zksim to.odpoledne jsem si lehla zacala jsem meditovat, nevim jak je to mozne najednou jsem jako by vysla ze sveho tela a videla sama sebe jak se k soube plazim. vedle stali nejake lidi ,ale oni se mi nevsimali. protoze to bylo pres den tak mne prekazil muj manzel tak jsem se z toho vratila,ale uz mi to po druhe nejde.prosim o vysvetleni nerozumim tomu co to bylo dekuji .andulka

—————

Datum: 05.01.2018

Vložil: Nela Mašková

Titulek: Re: meditace

Dobrý den, tato situace se může stát a stává se hlavně při spaní, mně se to sice ještě nestalo, ale často jsem o tom četla (viz níže)

1. Mimo tělo

Jak se to pozná: Jedná se o neuropsychologický fenomén, během něhož se člověk, napůl spící a napůl bdělý, vidí z místa mimo jeho tělo. Pro mystiky a okultisty toto potvrzuje existenci duše.

Proč se to stane: Fenomén je velmi obtížné studovat. Zatímco vědci vědí, že existuje iluze, jak vypadnout z těla, není jasné, jak to funguje a proč to stává. Je také nejasné, jak se s tím vypořádat. Přesto někteří vědí, jak vstoupit do tohoto stavu záměrně. Dělají tak, aby rozšiřovali hranice svých kognitivních schopností.

—————

Datum: 10.02.2018

Vložil: Michal

Titulek: Re: meditace

Zrejme si vedome opustila telo, OOBE, astralni cestovani. Neni snadne se do toho stavu dostat, ale to co se tam da zazit, je za hranici naseho fyzickeho sveta. Tom Poutnik na Youtube o tom pekne mluvi.

—————

Datum: 17.05.2017

Vložil: Rankin

Titulek: Obava

Dobrý den, je mi necelých 16 let a rozhodl jsem se si něco málo počíst o meditaci, protože si chci v životě rozšířit obzory a třeba si i odpovědět na často kladené otázky. Ještě jsem nic nezkoušel, protože mám trochu hrůzu z pokud se nepletu tkz. astrální roviny. Myslíte, že obavy jsou na místě? Nebo jen přeci se to může stát po pár meditacích a mohlo by mi to něco udělat ? Myslím si, že není si radno zahrávat s něčím, co úplně neznám, a proto bych byl rád, kdyby mě někdo ještě více zasvětil do tohoto problému. Děkuji.

—————

Datum: 22.05.2017

Vložil: Robert

Titulek: Re: Obava

Ahoj, nemusíš se ničeho obávat, prostě si sedni a medituj, pokud možno pravidelně. Nesnaž se meditací ničeho dosáhnout. Koncentruj se na dech a pozici těla. Nesnaž se odhánět myšlenky ani nemysli na nic konkrétního. Jen pozoruj dech. Během meditace můžeš zažít peklo i ráj. Jakmile se ztratíš v myšlenkách, vracej pozornost na dech. Nikdy nic nehodnoť a taky se nesnaž prožitky opakovat. Medituj pro meditaci, nic více. Je běžné, že se z nitra občas něco nepříjemného vynoří, co tam hnije, ale to se pročistí a spálí samo. Pozornost z meditace se přenáší i do běžného života, vše je pak jednodušší (jeden duch) :) Medituji už 16 let. Měj se krásně.

—————

Datum: 24.08.2016

Vložil: Vojtěch

Titulek: Hudba

Hezký den, rád bych se Vás na něco zeptal. Je dobré si při meditaci pouštět meditační hudbu? Případně pokud je tato věc individuální jak poznám či je pro mne hudba dobrá? Děkuji

—————

Datum: 08.06.2016

Vložil: Tomáš

Titulek: Žádné myšlenky

Dobrý den, zkoušel jsem meditovat, ale žádné myšlenky mi hlavou "nelétají" nemám si tady nic ukládat do krabice na nevhodné myšlenky. Zajímá mě, jestli se mám na něco soustředit případně na něco myslet. Aktivní soustředění se na určitou věc asi není cílem medicate. Jednoduše řečeno, mám prázdou hlavu a soustředím se jenom na dech.

—————

Datum: 27.07.2016

Vložil: Om

Titulek: Re: Žádné myšlenky

Cílem meditace je na nic nemyslet, tím se člověk dostane do hlubší meditace.

—————


inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz