"Meditace je cesta k lepšímu životu"


inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz


Kniha návštěv

Datum: 24.02.2016

Vložil: Honza

Titulek: zlé tušení

Zdravím všechny příznivce meditací. I já medituji a je to jedním slovem bomba. To ale do chvíle dokud se člověk nezačne opravdu nořit hluboko do sebe, že už ani nevíte kde jste, zda jste ještě ve své mysli a svém těle, nebo už narušujete hranice známého světa. Dostal jsem se za hranici vlastní sebekontroly kdy se mě následně zmocnil silný pocit, že nejsem sám a někdo mě pozoruje. Je to tak silná sugesce, že se jí při meditaci těžko zbavuji a brání mi dostat se hlouběji do sebe... Nevím co s tím mám dělat. Má to nějaký důvod? je dobré pokoušet to překonat? Pokaždé když se jakoby dotknu té hranice kdy cítím něčí přítomnost...roste ve mě zlé tušení

—————

Datum: 06.04.2016

Vložil: Pavel

Titulek: Re: zlé tušení

Ahoj Honzo,

mám podobnou zkušenost, a to opakovaně. Samotného by mě zajímalo proč se to děje. Pokud se nepletu, tak duše během meditace může opustit tělo. Dostává se do tkzv. astrální roviny, kde jsou přítomny další bytosti (pocit, že tě někdo sleduje ). Ne všechny tyto bytosti jsou přátelské. Vždy, když se mi to stalo tak, jsem se raději stáhl zpět. Myslím, že jsou nějaké hranice, které je lepší zbytečně nepokoušet. Na druhou stranu i tady existuje určitý pud sebezáchovy (tvůj pocit) a také je s tebou tvůj anděl strážný "který tě chytne za nohu a stáhne zpět". Druhá možnost je tvé rozpoložení, když zahajuješ meditaci. Můžeš mít negativní myšlenky nebo špatnou náladu a tato negativní energie tě vede k negativním zážitkům. Jelikož celý vesmír tvoří energie, je dost možné, že na negativní energii čas od času narazíš. Mě osobně pomáhá se už od začátku meditace soustředit na něco pozitivního. Vše, co jsem napsal se odvíjí od mých zážitků a osobního interpretace nasbíraných informací z oblasti esoteriky. Netvrdím, že vše je pravda a rozhodně nejsem znalec :) Přeji mnoho pozitivní energie do budoucna :)

—————

Datum: 10.02.2018

Vložil: Michal

Titulek: Re: zlé tušení

Ahoj Honzo

To, ze citis neci pritomnost jak te sleduje velmi dobre znam. Muzu te ubezpecit, ze to je jen tvuj strach. Prekonej to a uvidis, ze se posunes, mas-li zajem. Kdyz jsem trenoval vedome opusteni tela, zezacatku jsem to tak mel.

—————

Datum: 29.12.2015

Vložil: Eva

Titulek: Kde???

Pokaždé když chci meditovat tak mi do pokoje buď příjde sestra nebo rodiče ať jdu uklízet nabo tak něco.... nevím vůbec kde bych mohla meditovat....

—————

Datum: 06.08.2016

Vložil: h

Titulek: Re: Kde???

Třeba v přírodě. Na louce, poli, v lese...

—————

Datum: 05.08.2018

Vložil: Šárka

Titulek: Re: Re: Kde???

Já venku dělaám ledascos z alternativních technik, ale když jsem tam chtěla meditovat, jsem v meditování začátečník, podotýkám, rušil mne drobný hmyz. Prostě to po mně začalo lést a bylo po meditaci. Tak snad v jiném ročním obobí to půjde. Ani zima mi nevadí, celoročně venku cvičím Pět Tibeťanů. i v létě, u toho mi nevadí, je to pohyb.

—————

Datum: 15.11.2015

Vložil: Zuzaka

Titulek: Děkuji

Děkuji. Moc pěkně napsané!

—————

Datum: 02.05.2015

Vložil: Marek

Titulek: Pláč při meditaci

Dobrý den, dnes jsem meditoval poprvé a stalo se mi to, že jsem začal z ničeho nic samovolně plakat, ale necítil jsem se nešťastný, jen jsem jakoby pozoroval sám sebe jak pláču...pak jsem ještě nějakou chvíli v meditaci pokračoval. Nevím co si o tom mám myslet, s meditací jsem začal , protože jsem si potřeboval psychicky trochu oddechnout, mám pokračovat ? Děkuji za jakoukoliv odpověď

—————

Datum: 30.05.2015

Vložil: Eliška

Titulek: Re: Pláč při meditaci

Jestli jste si potřeboval psychicky trochu oddechnout, možná vám k tomu pomohl zrovna ten pláč ... třeba odplavil něco málo negativního ..

—————

Datum: 02.12.2014

Vložil: Medojed

Titulek:

Ahoj všichni medituji už delší dobu, ale nedávno se mi stalo něco zvláštního. Začal jsem meditovat delší dobu (něco přes 20 minut denně) a hned napoprve jsem zažíval zvláštní pocity uprostřed čela (teplo a tlak). Od té doby vždy když se dostanu hlouběji do svého nitra vidím velice jasnou fialovou barvu, a cítím celkem silné teplo, které se rozlévá celým tělem. Nevíte co to přesně znamená? Napadlo mě, že jsem možná něco odblokoval a teď mám silnější auru na což nejsem zvyklý nebo něco takového, ale moc se v těhle věcech nevyznám.

—————


inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz