"Meditace je cesta k lepšímu životu"


inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz


Kniha návštěv

Datum: 15.03.2014

Vložil: anonym

Titulek: Re: Jdu na to

Auroro na ty meditace pozor.Buď u zkušeného lektora nebo meditovat třeba tím že jen tak vypnete mysl ale nedoporučuji si s tím zahrávat leč mě se to mohlo vymstít...Pokud je meditace ta správná můžete se o sobě zas hodně dozvědět ale musí vám sedět...Aď se vám dobře daří:-)

—————

Datum: 11.04.2017

Vložil: Lin

Titulek: Re: Jdu na to

Auroro, podivejte se na knihu od pana Hrabici "co nam telo rika". Ledviny - problemy se vztahy, aj.:-)Mimochodem klobouk dolu a drzim palce, at je vse dle Vasich predstav...

—————

Datum: 09.02.2014

Vložil: Irena

Titulek: Sen?

Dobry den.Nikdy jsem se meditaci nezabyvala,pouze jsem to jednou vyzkousela.Mela jsem pri tom vidiny,ktere ve me vyvolavaly velmi smutne pocity a osameni.Citila jsem,ze se blizi neco moc spatneho,a pak se mi zjevila tvar,jako by z pekla,coz me hned vratilo zpet do reality.Znamena to neco a jsou to normalni jevy pri relaxaci?Dekuji za odpoved

—————

Datum: 01.02.2014

Vložil: milan

Titulek: úzkost

Dobrý den,pocituji silné úzkosti, které mají souvislost se strachem ze stráty partnerky
po jejím vzplanutí k jinému muži již více než 1/2 roku.Tvrdí, že mezi nimi vzniklo silné přátelské pouto a skutečně není schopna ho vypustit z našeho života.Mnohokrát jsme to probírali, leč bezvýsledně. Spustilo mi to žárlivost atd. Jsem v péči psychyatra na antidepresivech, které bohužel nezabírají a jsem v silném stresu.
Pomůže mi meditace?
Děkuji za odpověď
Milan 45.let

—————

Datum: 06.02.2014

Vložil: Veronika

Titulek: Re: úzkost

Vím, o čem to je, bohužel... 7 měsíců jsem byla v pracovní neschopnosti a 5 týdnů hospitalizovaná na psychoterapeutickém oddělení. Doporučuji z vlastní zkušenosti společnou návštěvu psychologa, relaxaci, najít si koníčka a snažit se mu intenzivně věnovat, začít na sobě pracovat s pomocí psychoterapie-začít mít rád sám sebe, zvýšit si sebevědomí. Vím, že se to lehko píše a já sama dosud nemám zdaleka vyhráno, ale pochopila jsem, že musím svůj život uchopit pevně do vlastních rukou. Držím palce!

—————

Datum: 16.02.2014

Vložil: lektor

Titulek: Re: úzkost

Dobrý den, Milane, nevím, zda sem mohu já napsat odpověď, ale jako lektor meditací a práce ve stavu zklidněné mysli nedoporučuji ve vašem stavu meditace. Jde totiž často o "zprávy" z podvědomí, které přicházejí, a to mohou být i informace, které ve vás mohou vyvolat obavy, strach, zlost a pod. Meditovat by nikdy neměl člověk zažívající deprese a stavy úzkosti. Přeji vám nalezení dobrého terapeuta, který vám pomůže najít jinou cestu :-).

—————

Datum: 23.02.2014

Vložil: anonym

Titulek: Re: Re: úzkost

Souhlasím s lektorem.Chodila jsem na meditace a byli pro mne hodně o poznání sama sebe bylo to opravdu úžasné občas jsem meditovala doma a pohoda.Měli jsme problemi doma a já se začala nervovat a to 8 minutová meditace mě tak rozhodila a byla pro mě tak příšerná že se můj zdravotní tedy hlavně psychycký stav zhoršil,do teď jsem nemusela brát žádné prášky a tento týden jsem se málem složila nejde spát,klepu se, atd takže opravdu člověk musí být ve výborné kondici co se týče nervů takže pro mne meditace skončily zahrávat si už nebudu....

—————

Datum: 25.02.2014

Vložil: Píďa

Titulek: Re: úzkost

Dobrý den, Milane.
Já jsem prožívala něco podobného. Když mi lékařka chtěla předepsat antidepresiva, tak jsem odmítla. Chtěla jsem to zvládnou sama, bez chemie. Našla jsem si velmi dobrou terapeutku a pochopila, že toto "temné" období je vlastně dobré - začala jsem na to nahlížet pozitivně. I když to zrovna nebylo lehké. Z toho "temného" období jsem se dostala a teď z něho čerpám. Byl to zlom v mém životě, který mě nasměroval úplně jinou cestou. Zkrátka to mělo přijít a tělo si o to řeklo. Nevzdávejte to! Nebojte se v sobě hledat důvod, proč se tohle vše děje, vždy ten důvod existuje. Přeji mnoho štěstí! Držím palce, aby vám brzo vyšlo slunce. :-)

—————

Datum: 15.01.2014

Vložil: Žaneta

Titulek: Meditce a porodní bolesti

Dobrý den, čekám miminko a mám velký strach z porodu. Můžu nacvičit nějakou meditační metodu, která by mi během porodu pomohla?

—————

Datum: 27.01.2014

Vložil: Vlastik

Titulek: Re: Meditce a porodní bolesti

Ahoj Žaneto, meditační metodu k porodu ti asi neporadím, ale doporučuji ti vizualizaci dobrého průběhu a šťastného výsledku. Uveď se do klidu a představuj si, jak jsi po porodu šťastná a jak držíš v náručí tvoje zdravé novorozené miminko. Dá ti to sílu a víru, zbaví tě to strachu a obav a uvidíš, že všechno dobře dopadne. Všichni tady ti držíme palce!

—————


inzerce
Etue.cz - kožené etue a peněženky
www.etue.cz